Gitar Kursu

Kendi basınıza gitar çalmayı öğrenmekten SIKILDINIZ mı?

Bolero Müzik Kursu bünyesindeki gitar kursu ve gitar dersleri ile en iyi gitar çalma tekniklerini öğrenebilir ve gitar çalma konusunda özgüveninizi artırabilirsiniz.

Uygun gitar çalma pozisyonlarını ve uygun gitar tutuş tekniklerinizi öğrenmeniz, omurlarınızda ortaya çıkabilecek sorunlar için önleyici bir tedbir olacaktır. Bazı kişilerin kendi başlarına gitar çalmayı öğrenmesi takdire şayandır. İnternetteki gizemli gitar notaları ile kendinize eziyet etmeyin!

Kursumuz bünyesindeki müziği seven, son derece uzman gitar öğretmenlerinden yardım alarak sizler de fark yaratabilirsiniz. Müzik notalarını okuma becerisi gitar akkorları daha iyi anlamınızda size yardımcı olabilir. Gitar öğretmenlerimiz gitar çalmanın temellerinden başlayarak gitar çalma konusunda tekniklerinizi geliştirmenizde sizlere rehberlik edeceklerdir. Gitar çalmayı öğrenmek istiyorum diyorsanız, su anda doğru yerdesiniz. Kendinize güvenin ve iyi bir şekilde gitar çalma seviyesine kısa zamanda erisin!

Gitar kursları bölümünde verilen gitar stilleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Klasik gitar kursu,
  • Bas gitar kursu,
  • Elektro gitar kursu.

Gitar kursumuzu 0216 445 47 70 nolu telefondan arayarak her yastan çocuklar ve yetişkinler için gitar kursları ve gitar dersleri hakkındaki sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Bizi aramaktan çekinmeyiniz! Sizlere yardımcı olabilmek bizleri son derece mutlu etmektedir. En önemlisi Bolero Müzik Kursu nu seçmeniz durumunda ister başlangıç seviye, ister orta ister ileri seviye olsun özel gitar dersi ve gitar kursu için uygun uzman öğretmenlerimiz ile eşleştirileceksiniz.

Gitar derslerine ve gitar kursuna başlama yaşı kaçtır?

Çocuklar için gitar kursu ve gitar dersleri en az 7 yaşında olmaları durumunda daha kolay bir şekilde verilebilmektedir. Gitar tellerine dokunup gitar çalmak bileklerde ve parmaklarda oldukça güce ihtiyaç duymaktadır. Bazı çocuklar yaşları çok küçük olması durumunda bu durumla karşılaştıklarında şevkleri kırılabilir. Eğer çocuğunuz daha küçük yasta olmasına rağmen gitar çalmayı öğrenme konusunda ısrarcı ise çocuklarınızı Müzik eğitimine piyano ile başlatabilirsiniz. Piyano müzik enstrümanlarını çalmaya başlamak için en uygun enstrüman olup ileride gitara geçişlerinde yardımcı olacaktır.