Viyolensel Dersleri

Viyolonsel kursu çocuklar için müzik kursları içeresinde çocuklarını müzik derslerine başlatmak isteyen veliler en çok tercih edilen müzik kurslarından biridir.

Bolero Müzik Kursu viyolensel öğrencilerimiz viyolensel derslerini istanbul anadolu yakasındaki müzik kurslarımızın birinde alma fırsatına sahip olacaklar.

Viyolonseller değişik boyutlarda olduğundan çocuklar için uygun viyolonseller de mevcuttur. Çocuklar hemen büyüdükleri için iyi bir çello almak için biraz beklemenizi tavsiye etmekteyiz. Müzik öğretmenlerimiz ne tür viyolonsel almanız konusunda siz velilerimize tavsiyede bulunabilirler.

Her bir viyolensel öğrencimizin üzerinde ayrı ayrı durularak öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre viyolensel ders planları yapılmaktadır. Müzik öğretmenlerimiz her bir viyolselsel öğrencimizin farklı yeteneklere sahip olduğunun bilincinde olup buna göre dersleri yapılandırmaktadırlar. Viyolsenselin tüm unsurları göz önünde bulundurularak dersleri verilecektir. Müzik kursumuzda nota okuma, ritim ve viyolensel repertuarı gibi konular ele alınacaktır.

Tüm dünyada geçerliliği bulunan Royal Acedemy sertifikalı viyolonsel sertifika sınavlarına kursumuzda en iyi şekilde hazırlanarak Royal Acedemy sertifika sınavlarına İstanbul Anadolu yakasında bulunan müzik kursumuzda girebilirsiniz.

Eğer konservatuar sınavlarına hazırlanıyorsanız konservatuar sınavlarına yönelik viyolonsel ders programlarımız mevcuttur.

Viyolonsel kurslarımıza katılan öğrencilerimiz yılsonu müzik resitallerimizde yer alarak sahne deneyimi yaşayarak müzik tutkularını daha da güçlendirecektir.Topluluk önünde viyolenseli çalma müzik öğrencilerimizin müziğe olan heyecanlarını daha da artırıp viyolensel çalmanın mutluluğunu daha da artıracaktır.

Viyolonsel kursu öğrencilerimizin müzik tutkularını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak üzere Bolero Müzik Kursu her zaman viyolonsel öğretmenleri ile Kozyatağı`nda hizmetinizdedir!