Saksafon Kursu

Saksafon kursu müzik öğrencilerimiz tarafından tercih edilen popüler müzik kurslarımızdan biridir. Cazdan filmlere hatta Rolling Stones un şarkılarında saksafon müziği mevcuttur.

Saksafon dersleri herkes için uygun olmayabilir. Hem yetişkinler hem de küçük yaşta çocuklar müzik kursumuzda saksafon dersleri almaktadırlar. Küçük yaştaki öğrencilerimiz genellikle Alta Saksafonlar ile saksafon kurslarına başlamaktadırlar. Oldukça küçük yaştaki öğrencilerimiz için Soprano saksafonları daha iyi bir seçenek olabilir. Tenor Saksfonları oldukça popüler saksafonlardır.
Bolero Müzik Kursu bünyesindeki saksafon kursunda klasik saksafon, caz saksafon ve popüler saksafon kursları verilmektedir.

Okullunuzun müzik grubunda yer alıyorsanız buna uygun saksafon eğitim çalışmalarımız bulunmaktadır. Bunun dışında tüm dünyada geçerliliği olan Royal Acedemy sınavlarına kursumuzda hazırlanabilir ve kursumuzda sınavlara katılabilirsiniz. Bu sınavlarda başarılı olmanız için uzman müzik öğretmenlerimiz size desteklerini her zaman sunmaktan mutluluk duyacaklardır.

Konservatuar sınavlarına yönelik saksofon dersleri ile sınavlara hazırlanmanızda sizlere yardımcı olabiliriz.

Diğer saksfon kursları hakkındakki tüm sorularınız için kursumuzu 0216 445 47 70 nolu telefondan arayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak bizleri mutlu edecektir.