ABRSM Sertifikalı Müzik Kursu

İstanbul`un Kozyatağı semtindeki  ABRSM sertifikalı müzik kurslarımızda en çok tercih edilen özel müzik dersleri şu şekildedir: Piyano Kursu, Gitar Kursu, Keman Kursu, Çello Kursu, Yan Flüt Kursu ve Bateri Kursu olarak sıralanabilinir.

Her Dalda Müzik Dersleri

Her çeşit müzik enstrümanları için profesyonel müzik eğitimi verilmekte ve müzik dersleri konusunda rehberlik etmekteyiz. İstanbul`daki müzik okulumuzdaki öğrencilerimiz yediden yetmişe her yaş grubundandırlar. Siz de Milli Eğitim Bakanlığı`na bağlı müzik kursumuzda benzersiz destekleyici müzik dersleri ile fark  yaratabilirsiniz.

Uzman Eğitmenler

Müzik dersleri tercih yapabileceğiniz size uygun zamanlarda birebir ve özel olarak her biri kendi müzik dalında uzman deneyimli müzik öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Tüm kurslarımız ABRSM sertifikalı kurslar olup kursumuzda ABRSM sınavları ayrıca yapılmaktadır.

  • PİYANO KURSU
  • SAKSAFON KURSU
  • ŞAN KURSU

Neden Bolero Müzik Kursu nu tercih etmelisiniz?

Müzik kursumuz müzik derslerinden maksimum verimi alabilmeniz için birçok fırsatlar sunmaktadır. Bolero  Müzik Kursu seçmek bazı nedenler su şekildedir:

Uygun Konum

Kozyatağı`nın merkezinde bulunan kursumuz Kadıköy `un yoğunluğundan sıyrılarak size zaman kazandırır. Bostancı yönüne giderken Sahrayıcedid durağından sonra bulunan Ayşe kadın durağından 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Bu özelliği ile Suadiye’de çevresinde yasayan velilerimiz acısından uygundur. Bunun dışında Bostancı dan dan Ayşe Kadın durağına gelmek sadece iki uç durak meksefesindedir.

Yenilikçi Müzik Dersleri Fırsatları

Okulumuz özel müzik derslerinin yani sıra çeşitli programlar ve atölye çalışmaları sunmaktadır.

 Kendi Hızınızda Öğrenin

Müzik dersleri sırasında kimi zaman bazı zorlukların üstesinde gelmek gerekebilir. Deneyimli müzik öğrenenlerimiz müzik enstrümanı çalmayı öğrenmeyi eğlenceli hale getirmekteler!

Her enstrüman için Müzik Dersleri

20 dalda müzik dersleri ile İstanbul Anadolu yakasının en önde gelen müzik okulu olmanın mutluluğu yaşıyoruz. Dilediğiniz tüm müzik enstrümanlarınızda sizlere müzik eğitimi fırsatı sunuyoruz.

Müzik Eğitimine Kendini Adamış Müzik Öğretmenleri Kadrosu ve Yöneticileri

Bolero İstanbul Müzik Kursu yönetim birimimiz güvenli ve eğlenceli öğrenme ortamı sağlamak için kendilerini müzik eğitimine adamışlardır. Her ziyaretinizde sizleri mutlu etmek istiyoruz!

Müzik öğretmenlerimizi harika eğitim geçmişlerine sahip olmaları yanında sahne deneyimleri de bulunmaktadır. Deneyimli müzik öğretmenlerimiz deneyimlerini sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşayacaklardır!

Her müzik dersimiz özel yapılandırılmaktadır

Her müzik derslerimiz her öğrencimizin öğrenmeyi isteyecek biçimde proglanmaktadır. Hangi müzik enstrümanını çalmak istiyorsanız olun müzik öğretmenlerimiz çok yönlü olup sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterince deneyime sahiptirler. Müzik kurslarına yeni başlayarak sağlam müzik temelleri almak isteyen biri olun veya ister konservatuar sınavlarına şekilde hazırlanmak isteyin ilham verici müzik eğitmenlerimiz bulunmaktadır.

Profesyonel ve Rahat Öğrenme Ortamı Sunmaktayız.

Hoş bir müzik dersi deneyimi için yeterince büyük odalarımız mevcuttur. Velilerimiz bazı dersleri izlemeleri için imkân sağlanmaktadır.

Hedefimiz Müzik Öğrencilerimizi Memnun etmektir

Son derece sıcak deneyimli ve yardımsever müzik eğitmenleri eğitim kadrosunu sahip olan müzik kursumuzda amacımız her zaman öğrencilerimizi memnun etmek ve hedeflerine en kısa surede ulaşmalarını sağlamaktır.

Yıl Sonu Müzik Resitalleri İmkânı

Yer yıl düzenlenen yılsonu gösterileri müzik öğrencilerimizi müziğe olan heyecanlarına daha da heyecan katarak topluluk önünde müzik çalarak keyfini çıkartmaktadırlar.

Hiç Bir Kayıt Ücreti alınmamaktadır.

Müzik kurslarımız kayıt sırasında hiç bir kayıt ücreti alınmamaktadır.

Hiç Bir Kayıt Ücreti alınmamaktadır.

Müzik kurslarımız kayıt sırasında hiç bir kayıt ücreti alınmamaktadır.

 

İletişim

Siz de Hemen Bolero`ya Katılın!

Ayrıntılı Bilgi için 0216 445 4770 nolu telefonu arayınız!

İletişim